la Vuelta a Espaňa 2017

la Vuelta 2018 online, live, mapa, výsledky, etapy


Start letošního, již 73. ročníku třetího nejslavnějšího cyklistického etapového závodu - la Vuelta a Espaňa se uskuteční v sobotu 25.srpna 2018. Závod začíná ve městě Málaga individuální časovkou a pokračuje po dobu tří týdnů až do neděle 16.září, kdy skončí opět stejně jako loni spurtérskou etapou v hlavním městě Španělska Madridu. Mezitím závodníci překonají během 21 etap 3271 km, které rozdělí tradiční 2 volné dny. Na závodníky čekají 2 individuální časovky, 4 rovinaté etapy, 9 kopcovitých a 6 náročných horských etap.





Mapa závodu la Vuelta 2018


Výsledky 21.etapy

1  TRENTIN, Matteo (QST)                 3:06:25
2  MANZIN, Lorrenzo (FDJ)                
3  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUN)           
4  VAN ASBROECK, Tom (CDT)               
5  GARCIA CORTINA, Ivan (TBM)            
6  NIELSEN, Magnus Cort (ORS)            
7  VANBILSEN, Kenneth (COF)              
8  MODOLO, Sacha (UAD)                   
9  SCHWARZMANN, Michael (BOH)            
10 HOELGAARD, Daniel (FDJ)               
11 FROOME, Christopher (SKY)             
12 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose (TLJ)     
13 THEUNS, Edward (TFS)                  
14 VLIEGEN, Loic (BMC)                   
15 DUVAL, Julien (ALM)                   
16 KELDERMAN, Wilco (SUN)                
17 VENTOSO ALBERDI, Francisco (BMC)      
18 ZAKARIN, Ilnur (KAT)                  
19 MOLANO BENAVIDES, Juan (MZN)          
20 ROJAS, Jose (MOV)                     
21 MOHORIC, Matej (UAD)                  
22 NIBALI, Vincenzo (TBM)                
23 GATE, Aaron (ABS)                     
24 HALLER, Marco (KAT)                   
25 ALAPHILIPPE, Julian (QST)                +  7
26 CONTADOR VELASCO, Alberto (TFS)       
27 TOLHOEK, Antwan (TLJ)                    +  8
28 TURGIS, Anthony (COF)                 
29 OLIVEIRA, Nelson (MOV)                   +  9
30 ROUX, Anthony (FDJ)                      + 11
31 LUTSENKO, Alexey (AST)                
32 WOODS, Michael (CDT)                  
33 DE VREESE, Laurens (AST)                 + 14
34 BOUWMAN, Koen (TLJ)                   
35 REYES ORTEGA, Aldemar (MZN)           
36 FERRARI BARCELO, Fabricio (CJR)       
37 OSORIO ARBOLEDA, Juan Felipe (MZN)    
38 AGUIRRE CAIPA, Hernan Ricardo (MZN)   
39 BONNAFOND, Guillaume (COF)            
40 CARAPAZ MONTENEGRO, Richard (MOV)     

Konečné pořadí
1  FROOME, Christopher (SKY)           82:30:02
2  NIBALI, Vincenzo (TBM)               +  2:15
3  ZAKARIN, Ilnur (KAT)                 +  2:51
4  KELDERMAN, Wilco (SUN)               +  3:15
5  CONTADOR VELASCO, Alberto (TFS)      +  3:18
6  POELS, Wout (SKY)                    +  6:59
7  WOODS, Michael (CDT)                 +  8:27
8  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (AST)     +  9:13
9  KRUIJSWIJK, Steven (TLJ)             + 11:18
10 VAN GARDEREN, Tejay (BMC)            + 15:50
11 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORS)    + 16:46
12 MEINTJES, Louis (UAD)                + 17:41
13 ARU, Fabio (AST)                     + 21:41
14 ROCHE, Nicolas (BMC)                 + 22:00
15 PARDILLA BELLON, Sergio (CJR)        + 22:59
16 NIEVE ITURRALDE, Mikel (SKY)         + 28:00
17 BARDET, Romain (ALM)                 + 31:21
18 MORENO, Daniel (MOV)                 + 42:16
19 ARMEE, Sander (LTS)                  + 59:01




Výsledky 20.etapy

1  CONTADOR VELASCO, Alberto (TFS)       3:31:33
2  POELS, Wout (SKY)                     +    17
3  FROOME, Christopher (SKY)             
4  ZAKARIN, Ilnur (KAT)                  +    35
5  PELLIZOTTI, Franco (TBM)              +    51
6  NIBALI, Vincenzo (TBM)                
7  KRUIJSWIJK, Steven (TLJ)              
8  KELDERMAN, Wilco (SUN)                +  1:11
9  BARDET, Romain (ALM)                  +  1:25
10 WOODS, Michael (CDT)                  +  1:36
11 CARAPAZ MONTENEGRO, Richard (MOV)     +  1:46
12 NIEVE ITURRALDE, Mikel (SKY)          +  2:15
13 MOSCON, Gianni (SKY)                  +  3:16
14 VAN GARDEREN, Tejay (BMC)             +  3:43
15 MEINTJES, Louis (UAD)                 +  3:56
16 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (AST)      
17 MAS NICOLAU, Enric (QST)              
18 SOLER GIMENEZ, Marc (MOV)             
19 ROSA, Diego (SKY)                     +  4:12
20 YATES, Simon (ORS)                    +  4:18
21 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORS)     +  4:48
22 MATE MARDONES, Luis Angel (COF)       +  4:54
23 SCHULTZ, Nicholas (CJR)               +  5:23
24 BILBAO, Pello (AST)                   +  5:45
25 ROJAS, Jose (MOV)                     +  6:29
26 BOUWMAN, Koen (TLJ)                   +  6:40
27 ROCHE, Nicolas (BMC)                  +  7:05
28 PARDILLA BELLON, Sergio (CJR)         +  7:17
29 EIKING, Odd Christian (FDJ)           
30 POLJANSKI, Pawel (BOH)                +  7:33
31 MAJKA, Rafal (BOH)                    
32 POLANC, Jan (UAD)                     +  7:43
33 DENIFL, Stefan (ABS)                  +  8:19
34 TOLHOEK, Antwan (TLJ)                 +  8:26
35 MARCZYNSKI, Tomasz (LTS)              +  8:34
36 ROSON GARCIA, Jaime (CJR)             +  8:47
37 SAEZ BENITO, Hector (CJR)             +  9:16
38 HAIG, Jack (ORS)                      +  9:35
39 ARMEE, Sander (LTS)                   
40 DE CLERCQ, Bart (LTS)                 +  9:53
41 VILELA, Ricardo (MZN)                 
42 MORENO, Daniel (MOV)                  +  9:54
43 MAISON, Jérémy (FDJ)                  + 10:17
44 LOPEZ GARCIA, David (SKY)             + 10:54
45 ATAPUMA HURTADO, Jhon Darwin (UAD)    
46 STETINA, Peter (TFS)                  + 11:00
47 MOHORIC, Matej (UAD)                  + 11:23
48 AGUIRRE CAIPA, Hernan Ricardo (MZN)   + 11:28
49 VENTOSO ALBERDI, Francisco (BMC)      + 11:57
50 PEDRERO LOPEZ, Antonio (MOV)          + 11:58

Pořadí po 20.etapě
1  FROOME, Christopher (SKY)           79:23:37
2  NIBALI, Vincenzo (TBM)               +  2:15
3  ZAKARIN, Ilnur (KAT)                 +  2:51
4  CONTADOR VELASCO, Alberto (TFS)      +  3:11
5  KELDERMAN, Wilco (SUN)               +  3:15
6  POELS, Wout (SKY)                    +  6:45
7  WOODS, Michael (CDT)                 +  8:16
8  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (AST)     +  8:59
9  KRUIJSWIJK, Steven (TLJ)             + 11:04
10 VAN GARDEREN, Tejay (BMC)            + 15:36
11 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORS)    + 16:32
12 MEINTJES, Louis (UAD)                + 17:15
13 ARU, Fabio (AST)                     + 21:27
14 ROCHE, Nicolas (BMC)                 + 21:46
15 PARDILLA BELLON, Sergio (CJR)        + 22:45
16 NIEVE ITURRALDE, Mikel (SKY)         + 27:16
17 BARDET, Romain (ALM)                 + 31:07
18 MORENO, Daniel (MOV)                 + 42:02
19 ARMEE, Sander (LTS)                  + 58:47