la Vuelta a Espaňa 2017

2.etapa - Nimes › Gruissan, 201 km







Vuelta 2017



Vuelta 2017



Výsledky 2.etapy

BEL  1  LAMPAERT, Yves (QUICK - STEP FLOORS)                       4:36:13
ITA  2  TRENTIN, Matteo (QUICK - STEP FLOORS)                      
GBR  3  BLYTHE, Adam (AQUA BLUE SPORT)                             
BEL  4  THEUNS, Edward (TREK - SEGAFREDO)                          
ITA  5  MODOLO, Sacha (UAE TEAM EMIRATES)                          
GER  6  SCHWARZMANN, Michael (BORA - HANSGROHE)                    
BEL  7  VAN ASBROECK, Tom (CANNONDALE DRAPAC)                      
ITA  8  OSS, Daniel (BMC RACING)                                   
AUT  9  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                         
ITA  10 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                        
COL  11 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORICA - SCOTT)                   +  5
AUS  12 CLARKE, Simon (CANNONDALE DRAPAC)                          
COL  13 MOLANO BENAVIDES, Juan Sebastian (MANZANA POSTOBON TEAM)   
AUT  14 HALLER, Marco (KATUSHA ALPECIN)                               +  8
ALG  15 REGUIGUI, Youcef (DIMENSION DATA)                          
GBR  16 FROOME, Christopher (SKY)                                  
NOR  17 HOELGAARD, Daniel (FDJ)                                    
FRA  18 ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)                  
ITA  19 ARU, Fabio (ASTANA)                                        
POR  20 FARIA DA COSTA, Rui Alberto (UAE TEAM EMIRATES)            
ESP  21 SANCHEZ, Luis León (ASTANA)                                
BEL  22 DE VREESE, Laurens (ASTANA)                                
POL  23 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                            
NOR  24 BYSTROM, Sven Erik (KATUSHA ALPECIN)                       
COL  25 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)                  
NED  26 POELS, Wout (SKY)                                          
POL  27 MARCZYNSKI, Tomasz (LOTTO SOUDAL)                          
BEL  28 WALLAYS, Jelle (LOTTO SOUDAL)                              
GBR  29 YATES, Adam (ORICA - SCOTT)                                
FRA  30 MANZIN, Lorrenzo (FDJ)                                     
LAT  31 SKUJINS, Toms (CANNONDALE DRAPAC)                          
ESP  32 MAS BONET, Luis Guillermo (CAJA RURAL - SEGUROS RGA)       
ITA  33 POZZOVIVO, Domenico (AG2R LA MONDIALE)                     
ESP  34 FERNANDEZ ANDUJAR, Ruben (MOVISTAR)                        
NED  35 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                                  
BEL  36 VAN GENECHTEN, Jonas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)             + 13
ESP  37 SOLER GIMENEZ, Marc (MOVISTAR)                             
ITA  38 ROSA, Diego (SKY)                                          
ESP  39 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose (LOTTO NL - JUMBO)             
ESP  40 DE LA CRUZ MELGAREJO, David (QUICK - STEP FLOORS)          
USA  41 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                           
IRL  42 ROCHE, Nicolas (BMC RACING)                                
NED  43 DE KORT, Koen (TREK - SEGAFREDO)                           
FRA  44 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                                   
BEL  45 DEBUSSCHERE, Jens (LOTTO SOUDAL)                           
POR  46 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR)                                
ESP  47 ROJAS, Jose (MOVISTAR)                                     
FRA  48 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                          
RUS  49 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                           
NED  50 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                      
NED  51 BOL, Jetse (MANZANA POSTOBON TEAM)                         
BEL  52 MONFORT, Maxime (LOTTO SOUDAL)                             
SLO  53 MOHORIC, Matej (UAE TEAM EMIRATES)                         
NED  54 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                         
DEN  55 MORKOV, Michael (KATUSHA ALPECIN)                          
CAN  56 WOODS, Michael (CANNONDALE DRAPAC)                         
ESP  57 ROSON GARCIA, Jaime (CAJA RURAL - SEGUROS RGA)             
COL  58 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA)                        
ESP  59 ANTON HERNANDEZ, Igor (DIMENSION DATA)                     
ESP  60 MORENO, Daniel (MOVISTAR)                                  
ERI  61 KUDUS, Merhawi (DIMENSION DATA)                            
ESP  62 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)               
FRA  63 TURGIS, Jimmy (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                 
FRA  64 ROUX, Anthony (FDJ)                                        
LUX  65 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                         
AUS  66 HAIG, Jack (ORICA - SCOTT)                                 
POR  67 VILELA, Ricardo (MANZANA POSTOBON TEAM)                    
COL  68 SUAZA ARANGO, Bernardo Albeiro (MANZANA POSTOBON TEAM)     
COL  69 OSORIO ARBOLEDA, Juan Felipe (MANZANA POSTOBON TEAM)       
GBR  70 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                               
ITA  71 AGNOLI, Valerio (BAHRAIN - MERIDA)                         
ESP  72 MATE MARDONES, Luis Angel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     
POL  73 POLJANSKI, Pawel (BORA - HANSGROHE)                        
FRA  74 CHEVRIER, Clement (AG2R LA MONDIALE)                       
GER  75 PFINGSTEN, Christoph (BORA - HANSGROHE)                    
COL  76 PANTANO GOMEZ, Jarlinson (TREK - SEGAFREDO)                
CAN  77 HOULE, Hugo (AG2R LA MONDIALE)                             
NED  78 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                        
ECU  79 CARAPAZ MONTENEGRO, Richard Antonio (MOVISTAR)             
POR  80 GONÇALVES, José (KATUSHA ALPECIN)                          
RSA  81 MEINTJES, Louis (UAE TEAM EMIRATES)                        
NZL  82 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)                         
DEN  83 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                             
GER  84 KNEES, Christian (SKY)                                     
NED  85 CLEMENT, Stef (LOTTO NL - JUMBO)                           
DEN  86 HANSEN, Jesper (ASTANA)                                    
GER  87 FRÖHLINGER, Johannes (SUNWEB)                              
USA  88 STETINA, Peter (TREK - SEGAFREDO)                          
AUS  89 DENNIS, Rohan (BMC RACING)                                 
ITA  90 MOSCON, Gianni (SKY)                                       
DEN  91 NIELSEN, Magnus Cort (ORICA - SCOTT)                       
ITA  92 CAPECCHI, Eros (QUICK - STEP FLOORS)                       
COL  93 REYES ORTEGA, Aldemar (MANZANA POSTOBON TEAM)              
SLO  94 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                            
AUS  95 HANSEN, Adam James (LOTTO SOUDAL)                          
ITA  96 VILLELLA, Davide (CANNONDALE DRAPAC)                       
FRA  97 GOUGEARD, Alexis (AG2R LA MONDIALE)                        
NZL  98 SCULLY, Thomas (CANNONDALE DRAPAC)                            + 29
FRA  99 DOMONT, Axel (AG2R LA MONDIALE)                               + 30
BEL  100 DECLERCQ, Tim (QUICK - STEP FLOORS)                        

Pořadí po 2.etapě
BEL  1  LAMPAERT, Yves (QUICK - STEP FLOORS)                4:52:07
ITA  2  TRENTIN, Matteo (QUICK - STEP FLOORS)                  +  1
ITA  3  OSS, Daniel (BMC RACING)                               +  3
USA  4  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                       + 17
IRL  5  ROCHE, Nicolas (BMC RACING)                         
AUS  6  DENNIS, Rohan (BMC RACING)                          
FRA  7  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)              + 18
NED  8  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                           
GBR  9  FROOME, Christopher (SKY)                              + 21
NED  10 POELS, Wout (SKY)                                   
ESP  11 DE LA CRUZ MELGAREJO, David (QUICK - STEP FLOORS)      + 23
FRA  12 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                            
LUX  13 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                  
NED  14 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                 
DEN  15 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                      
AUT  16 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                     + 25
COL  17 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORICA - SCOTT)            + 26
ITA  18 MOSCON, Gianni (SKY)                                
GBR  19 YATES, Adam (ORICA - SCOTT)                            + 29
POL  20 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                        + 33
AUS  21 HAIG, Jack (ORICA - SCOTT)                             + 34
GBR  22 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                        
DEN  23 NIELSEN, Magnus Cort (ORICA - SCOTT)                
ITA  24 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                    + 35
COL  25 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)              + 36
POL  26 MARCZYNSKI, Tomasz (LOTTO SOUDAL)                   
BEL  27 WALLAYS, Jelle (LOTTO SOUDAL)                       
ESP  28 FERNANDEZ ANDUJAR, Ruben (MOVISTAR)                 
POL  29 POLJANSKI, Pawel (BORA - HANSGROHE)                    + 38
GBR  30 BLYTHE, Adam (AQUA BLUE SPORT)                         + 39