la Vuelta a Espaňa 2019

10.etapa - Jurançon › Pau, 36 km časovka







Vuelta 2019



Vuelta 2019



Výsledky 10.etapy

SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                        47:05
NZL  2  BEVIN, Patrick (CCC)                                  +   25
FRA  3  CAVAGNA, Rémi (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               +   27
USA  4  CRADDOCK, G Lawson (EF EDUCATION FIRST)               +   48
POR  5  OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR)                           + 1:02
FRA  6  LATOUR, Pierre (AG2R LA MONDIALE)                     + 1:14
BEL  7  DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                       + 1:21
ESP  8  SOLER, Marc (MOVISTAR)                                + 1:22
BEL  9  TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                       + 1:27
COL  10 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST)   + 1:28
SLO  11 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                    + 1:29
FRA  12 ARMIRAIL, Bruno (GROUPAMA - FDJ)                      + 1:36
ESP  13 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                        + 1:38
COL  14 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)               + 2:00
GBR  15 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 
FRA  16 THOMAS, Benjamin (GROUPAMA - FDJ)                     + 2:06
USA  17 BARTA, William (CCC)                                  + 2:12
SWE  18 LUDVIGSSON, Tobias (GROUPAMA - FDJ)                   + 2:17
POL  19 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       + 2:26
AUT  20 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MERIDA)               + 2:27
ESP  21 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                       + 2:32
NED  22 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                             + 2:38
GER  23 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                
ESP  24 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (ASTANA PRO)                   + 2:56
FRA  25 SEIGLE, Romain (GROUPAMA - FDJ)                       + 2:57
FRA  26 GODON, Dorian (AG2R LA MONDIALE)                      + 3:04
COL  27 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                            + 3:06
NZL  28 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                       
FRA  29 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)       + 3:09
BLR  30 KIRYIENKA, Vasil (INEOS)                              + 3:12
GBR  31 DOULL, Owain (INEOS)                                  + 3:19
NOR  32 HAGEN, Carl Fredrik (LOTTO SOUDAL)                    
NED  33 GESINK, Robert (JUMBO - VISMA)                        + 3:23
CZE  34 ŠTYBAR, Zdeněk (DECEUNINCK - QUICK-STEP)              + 3:28
ESP  35 SAMITIER SAMITIER, Sergio (EUSKADI BASQUE COUNTRY)    
SUI  36 FRANKINY, Kilian (GROUPAMA - FDJ)                     + 3:30
COL  37 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF EDUCATION FIRST)    + 3:32
FRA  38 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)            + 3:34
ESP  39 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)           + 3:39
DEN  40 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                          

Pořadí po 10.etapě
SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                        36:05:29
ESP  2  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                         +  1:52
COL  3  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                +  2:11
COL  4  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                             +  3:00
SLO  5  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     +  3:05
NOR  6  HAGEN, Carl Fredrik (LOTTO SOUDAL)                     +  4:59
POL  7  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                        +  5:42
FRA  8  EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)             +  5:49
BEL  9  TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                        +  6:07
NED  10 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                              +  6:25
AUT  11 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MERIDA)                +  8:44
ESP  12 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)            +  8:52
NZL  13 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                        + 10:07
COL  14 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF EDUCATION FIRST)    
COL  15 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)       + 10:47
ESP  16 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (ASTANA PRO)                    + 12:53
ESP  17 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                 + 14:13
ESP  18 RODRIGUEZ, Oscar (EUSKADI BASQUE COUNTRY)              + 14:39
COL  19 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST)    + 15:12
GBR  20 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  + 15:17